Novinky

Zvládneme i telemarketing!

Zvládneme i telemarketing!

Dobrý den pane doktore/paní doktorko. Jmenuji se ... a rád(a) bych Vás informoval(a) o změnách v dávkování antibiotika AUGMENTINu, zdůvodnit Vám tuto změnu a odpovědět Vaše otázky. Případně Vám mohu zprostředkovat zaslání informačních materiálů nebo Vám zařídit návštěvu medicínského reprezentanta. Můžeme spolu nyní 3 minuty hovořit? Takto začíná i pro nás nový a velmi zajímavý typ projektu - telemarketing.


[> ANO] Jak jistě víte, AUGMENTIN patří mezi Širokospektré aminopeniciliny, potencované inhibitorem ß laktamáz. Subkomise pro antibiotickou léčbu doporučila minimální dávkování ve skupině kombinovaných přípravků s amoxicilinem a kyselinou klavulanovou. Do této skupiny patří právě AUGMENTIN. V souladu s těmito nejnovějšími poznatky komunikuje výrobce k lékařům dvě nová sdělení. Zaprvé je to fakt, že dávka 375 mg AUGMENTINu je podle současných doporučení zcela nedostačující pro dospělého člověka a pro děti vážící více než 15 kilogramů. Zadruhé výrobce sděluje, že důsledkem nízkého dávkování může být také zvýšené riziko selekce rezistentních kmenů. Chcete je mít k dispozici?

[> ANO] Dobře, na konci hovoru Vás poprosím o adresu, na kterou máme materiály zaslat. Mohu pokračovat dále v informaci o změně dávkování AUGMENTINu?

[> ANO] Vzhledem k faktům, které jsem Vám právě sdělil(a) se výrobce rozhodnul přejít na silnější formy AUGMENTINu. Od 1. září 2004 budou na trhu pouze AUGMENTIN 1 gram, AUGMENTIN 625 miligramů a AUGMENTIN DUO. To jsou lékové formy s nejvyšším obsahem amoxicilinu v jedné dávce, které jsou dostupné v České republice. Děkuji, že jste si na mne udělal(a) čas. Mohu Vám nějak pomoci nebo odpovědět nějaké otázky týkající se změn v dávkování AUGMENTINu? [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více