NHHPodpora projektu

Podpora projektu

Odborná garance a renomované zdroje

Aby byl projekt dostatečně seriózní a vyvážený, plánujeme redakční radu z řad managementu a odbornou garanci například Spolku lékařů Beroun
anebo Okresního sdružení ČLK, které bychom chtěli do projektu rovněž zainteresovat.

Mediální podpora

Spolupracujeme s celou řadou celostátních tištěných i internetových periodik, rádi svou působnost rozšíříme i na regionální úroveň podle místní příslušnosti dotčených léčebných zařízení, diagnostických center a dalších subjektů.

Doprovodné tištěné materiály

Nabízíme přípravu návrhů designu i samotnou výrobu doprovodných tištěných vzdělávacích a propagačních materiálů, které je možné nabízet nejen na stránkách, ale v různých formách i distribuovat přímo lékařům, jejich pacientům, nebo do lékárny.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více