HelpProduct managingPropagace on-line soutěžemi

Propagace on-line soutěžemi

Specializované katalogy soutěží

Pro zvýšení návštěvnosti je možné využít online soutěžních katalogů. Jednorázové zviditelnění však většinou přináší uživatele, kteří nejsou cílovou skupinou projektu, ale chtějí jenom hrát o dárek.

Na českém internetu funguje několik katalogů, které sdružují informace o právě probíhajících on-line soutěžích. Soutěže řazeno sestupně dle návštěvnosti:

Nejdůležitější je katalog ceske-souteze.cz. Z něj vždy přišlo minimálně tolik návštěvníků jako ze všech ostatních katalogů dohromady.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více