NHHProvedení

Provedení

 
Grafické řešení
Obsahové řešení
Technické řešení a CMS
Hosting, technické podmínky
Garance

 

Grafické řešení

Design vnímáme jako velmi podstatný prvek celé prezentace, na který bude kladen velký důraz. Bude uživatelsky atraktivní při zachování maximální funkcionality a praktičnosti. Navrhneme řešení, které bude plně respektovat většinové technické zázemí celého spektra uživatelů.

Využíváme všechny prvky moderního designu stránek, které respektují účel a zaměření prezentace, nenarušíme čistotu, ale zároveň budeme celý projekt prezentovat na nejvyšší možné komunikační a technické úrovni.

 

Obsahové řešení

Obsah webu bude především ergonomicky strukturován. Každému jednotlivému uživateli musí být co nejdříve nabídnuta přesně ta informace, kterou hledá.

Veškerý obsah publikovaný v našich projektech prochází naší redakcí pod vedením šéfredaktora a jeho odborná část je vždy revidována medical advisorem.

Příklady novinek:

Ženská-Neplodnost.cz
Pediatrie-Motol.cz
Léčba-Rakoviny.cz

Z hlediska dynamiky bude obsah dvojího typu. Základ bude tvořit statická a komplexní informace. Nosnou informací budou aktuální oborové informace a jejich archiv pro zvýšení atraktivity a především aktuálnost, která bude motivovat k dalším návratům čtenářů i aktivních uživatelů a díky tomu zvyšovat počty návštěv a povědomí o projektu. Právě aktuálnost a aktualizace obsahu je nejcitlivěji vnímaným prvkem při hodnocení celé prezentace ze strany uživatelů.

 

Technické řešení a CMS

Vlastní garantovaný provoz internetové prezentace bude realizován na serveru MeDitorial s komplexní technickou a uživatelskou podporou. MeDitorial disponuje kompletním zázemím pro vývoj i provoz internetových projektů. Všechny projekty realizujeme prostřednictvím nejnovějších technologií. Standardně používáme skriptovací jazyky PHP, ASP a databázové systémy MySQL a MSSQL.

Veškerý obsah prezentace je možné editovat prostřednictvím zabezpečeného administračního rozhraní s jednoduchým ovládáním Meditor 2+ (CMS - content management system). Všechny stránky jsou uloženy v databázi a je možno je editovat formou WYSIWYG editoru. Používání redakčního systému je snadné, ovládání připomíná Microsoft Word a zvládne ho obsluhovat i začínající uživatel PC.

 

Hosting, technické podmínky

Hosting standardně zahrnuje: 750MB prostoru, MySQL 30MB, PHP, FTP, Neomezený přenos dat, Antivir, Antispam, Statistiky návštěvnosti, POP3, IMAP, SMTP a možnost přístupu k emailu přes webové rozhraní.

 

Garance

Společnost MeDitorial garantuje bezproblémový chod aplikace redakční systém MeDitor na vlastním serveru. Součástí garance je bezplatná technická podpora v pracovní době při řešení standardních situací a primární zaškolení uživatelů redakčního systému MeDitor. Společnost MeDitorial uděluje objednateli časově neomezené právo na užití systému za úplatu v rámci kalkulace.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více