NHHStruktura stránek

Struktura stránek

 
Základní prvky prezentace
Domovská stránka
Aktuality
Press room a Kalendář akcí
Virtuální prohlídka
Vyhledávání a přihlášení
Navigace
Nemocnice a diagnostická centra
Uvítání
O nás
Informace pro odesílající lékaře
Pacienti, návštěvy a rodiče
Jak se k nám dostanete
O hospitalizaci
Pohotovost a Centrální příjem
Připravte své dítě
Návštěvy
Podpůrná péče
O nemocech
Odborná veřejnost
Odborná a publikační činnost
Kalendář akcí
Doporučené lékařské postupy
 

Základní prvky prezentace

Základním prvkem prezentace bude představení jednotlivých pracovišť konsorcia, jejich možností a zkušeností, personálního obsazení, diagnostiky, spektra výkonů, techniky a zázemí. Zaměříme se na nadstandardní prvky zdravotní péče a zázemí pro danou oblast a maximum informací zprostředkujeme pomocí ilustrativních fotobází anebo videosekvencí. Součástí prezentace bude dostatek instruktážního a vzdělávacího materiálu pro pacienty a taktéž informace pro novinářskou veřejnost. Jednoduché možnosti objednání a ordinační doby budou doplněny o virtuální lékařské poradenství. Celému systému budou dominovat novinky se zdravotnickou problematikou a vazbou na zdravotnické zařízení.

 • Ukázka 1

  Odstranění (excize) pigmentových névů šéfredaktorce populárního serveru ŽENA-IN, který má denně návštěvnost v řádu 10.000 přístupů.

  klikni na obrázek:

   

  Domovská stránka

  Aktuality

  Přehled aktuálních zpráv a provozních novinek nemocnice v Hořovicích a Berouně. Tato dynamická část obsahu má celou prezentaci představit jako aktivní a neustále se rozvíjející komunikační platformu.

  Příklady novinek:

  Ženská-Neplodnost.cz
  Pediatrie-Motol.cz
  Léčba-Rakoviny.cz

   

  Press room a Kalendář akcí

  Připravené texty pro oborové novináře a obecný tisk, přehled lokálních vzdělávacích akcí ve spolupráci se Spolkem lékařů Beroun.

  Příklady komunikace s novináři:

  Bez-Alergie.cz
  PylovaSluzba.cz
  infosevis uLekare.cz

   

  Virtuální prohlídka, Fotogalerie a Videosekvence

  Komentovaná flash animace prostor obou zařízení navodí dojem známého prostředí pro pacienty a návštěvníky. Přehledně uspořádaná a logicky strukturovaná fotogalerie nebo krátká videosekvence má představit vybrané - důležité prostory nemocnic a diagnostického zázemí, jejich vybavení, personál a v neposlední řadě také management a jeho vize. Součástí aplikace bude i situační mapka prostor zařízení.

  Příklady fotogalerií:

  Pediatrie-Motol.cz
  Kardio-Motol.cz
  Strach.Medikus.cz

   

  Vyhledávání a přihlášení

  Tyto další dva moduly budou součástí hlavní stránky. Jednoduché a rozšířené vyhledávání pomůže každému uživateli rychle vyhledat potřebnou informaci, event. přihlášení umožní prohlížet neveřejné části stránek.

   

  Navigace

  Navigační menu stránek bude dvojí – horizontální a vertikální. Horizontální menu bude obsahovat několik logicky uspořádaných obsahových komplexů – Nemocnice, Diagnostická centra, Lékárny, Pacienti a návštěvy, Kariéra, Kontakt. Vertikální menu se bude měnit v závislosti na výběru prvku horizontálního menu.

   

  Nemocnice/Diagnostické centrum/Lékárna

  Uvítání

  Motivační dopis nebo úvod vedení lokálního managementu s poukazem na výjimečnost a specifičnost tohoto kterého klinického, diagnostického, či jiného pracoviště.

   

  O nás

  Obecná informace o struktuře zařízení, o jednotlivých zdravotnických či diagnostických pracovištích vč. porodnice, operačních sálů, centrálního příjmu, diagnosticky, komplementu anebo LDN/rehabilitace, o dalších centrech a léčebných programech, personálním obsazení spolupráci a historii.

   

  Informace pro odesílající lékaře

  Přehled všeobecných a odborných ambulancí polikliniky, lékárny či diagnostického centra a rozsah poskytované péče, ordinační hodiny, kontaktní údaje, možnosti objednávání. Přehled lůžkových oddělení, telefony, kontakty na vedoucí lékaře. Virtuální poradna.

   

  Pacienti, návštěvy a rodiče

  Jak se k nám dostanete

  Nemocnice, diagnostické centrum, laboratoř, či lékárna na mapě ČR, dostupnost hromadou dopravou, mapy areálů.

   

  O hospitalizaci

  Průvodce hospitalizací – obecné informace o příjmu, průběhu a ukončení hospitalizace, hospitalizace s rodiči, režimy na standardních odděleních a JIP, informace o možnostech využití nadstandardních pokojů apod..

   

  Pohotovost a Centrální příjem

  Lokalizace v areálu, provoz, telefonní čísla aj..

   

  Připravte své dítě

  Vodítko pro rodiče při přípravě sebe a dítěte před diagnostickým vyšetřením či hospitalizací a před výkony s ohledem na věk dítěte, příprava před chirurgickými zákroky, diagnostickými a terapeutickými postupy apod.

   

  Návštěvy

  Režimy běžných oddělení a JIP, doporučení návštěvám.

   

  Podpůrná péče

  Seznámení s možnostmi psychologické a sociální péče, specialisté na kojení a výživu, rehabilitace, zdravotnické pomůcky a prostředky, kontakty na svépomocné skupiny a organizace apod..

   

  O nemocech

  Databáze textů o onemocněních dětského a dospělého věku.

   

  Odborná veřejnost (volitelná sekce)

  Odborná a publikační činnost

  Přehled publikací spojených s daným diagnostickým či léčebným pracovištěm a jejími jednotlivými zaměstnanci, IF časopisy, kongresy, semináře, grantový přehled, prestižní práce.

   

  Kalendář akcí

  Kompletní přehled lokálních i celostátních a mezinárodních akcí, přehled přednášek.

   

  Doporučené lékařské postupy

  Doporučené postupy a standardy léčebné péče z oboru se sofistikovaným vyhledáváním.

 • uLékaře.cz

  Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
  čti více

   
  proLékaře.cz

  Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
  čti více

   
  ClipNote - prodejní nástroj

  ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
  čti více