ProduktyuLékaře.czPoradna u Lékaře

Poradna u Lékaře

U lékaře

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc...
více informací

Kožní obtíže | Dotaz od: Petr

 
Zdravím vás. Udělali se mě tyto vyrážky nad ohambim a nedokážu odhadnout co to je. Nesvědí.

dobrý den, jen podle fotky to nelze přesně posoudit, ovšem vypadá to na drobné záněty kožních žlázek či vlasových, resp. chlupových folikulů, česky nejspíše váčků... k tomu může dojít třeba následkem holení, kdy se tyto zanítí, když není po holení použita dostatečně desinfekce, takže se pokuste ty drobné záněty vyčistit a ošetřit desinfekcí, třeba Betadine roztok, pokud by se stav nelepšil či opakoval, pak samozřejmě zajděte k lékaři, díky za dotaz.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více