Kariéra

Kariéra

Hledáme Office administrátora!

Baví tě pracovat mezi lidmi a starat se o jejich zázemí? 

Nejsi pedant, ale máš rád pořádek, jsi kamarád s čísly a MS Excel pro tebe není cizí slovo? Pak hledáme právě tebe!

MeDitorial je společnost, za kterou stojí MUDr. Tomáš Šebek a tvoří ji tým fajn lidí. 

Prostřednictvím digitálních technologií propojujeme nejlepší zadravotníky on-line s cílem posouvat expertýzu lékařů, sester a dalších odborníků ve zdravotnictví.

Koho hledáme?

Pozitivně naladěného kolegu či kolegyni, který/á bude mít na starost vše v kanceláři - evidenci došlých objednávek, zodpovědnost za pokladnu, komunikaci s dodavateli a správou budov, bude dělat podporu manažerům při zpracovávání reportů, technicky  zajišťovat porady a firemní setkání a řadu dalších drobností.

Cítíš, že je to práce přesně pro tebe? 

Těšíme se na tvou zprávu a pár informací o tobě v CV, které zašli na job@meditorial.cz.

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více