Autor medicínských textů

Rozumíte medicíně, ošetřovatelství nebo se zajímáte o zdraví? Umíte psát, ale nemáte kde publikovat? Přidejte se k nám!

Redakce společnosti MeDitorial, vydavatele a provozovatele největších vzdělávacích portálů pro odborníky ve zdravotnictví - proLékaře.cz, proSestru.cz, proLékárníky.cz, veterinarni-lekari.cz, ale i pro laickou veřejnost (uLékaře.cz a desítky edukačních projektů), přivítá ve svém týmu schopné, flexibilní a spolehlivé autory, kteří rádi poznávají a zkouší nové věci, vzdělávají nejen sebe, ale i ostatní a rádi přijímají nové výzvy. 

Součástí našeho týmu jsou desítky profesionálů napříč celým medicínským spektrem. I Vy se můžete stát jedním z nich a z pohodlí domova se podílet na vytváření kvalitního obsahu.

Co pro to musíte udělat?

  1. Napsat zkušební text, který bude odpovídat naším požadavkům.
  2. Být časově flexibilní, pečlivý a kreativní.
  3. Poskytnout nám nezbytné osobní údaje.

Náš tým zahrnuje zkušené lékaře, sestry a ostatní NLZP, stejně jako farmaceuty i nadšené studenty posledních ročníků lékařských fakult nebo jejich čerstvé absolventy. Není důležité, kolik zkušeností s tvorbou obsahu máte (i když praxe je nespornou výhodou), ale jak moc chcete tuto práci dělat, učit se novým věcem, předávat vlastní zkušenosti či přinášet vlastní nápady. 

Nabízíme časovou flexibilitu, práci z pohodlí domova a adekvátní honorář. Naše společnost roste každým dnem a s tím roste i množství projektů, které produkujeme. Očekáváme zapálení pro věc, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, zájem o medicínu, statut lékaře, farmaceuta, všeobecné sestry, porodní asistentky nebo jiného NLZP, nebo studenta vyšších ročníků lékařských fakult (3. ročník a výše) či posledních ročníků VOŠZ a vysokých škol v oboru ošetřovatelství a porodní asistence

Těšíme se na spolupráci!

Tým MeDitorial

Kontaktní formulář