Obchodní konzultant

Do našeho obchodního týmu hledáme novou posilu na pozici Obchodní konzultant. Někoho, kdo se rád postará o stávající zákazníky a také se těší na nové akvizice. Je nás celkem 8.
Pracujeme na zajímavých projektech z oblasti zdravotnictví. Společně s klienty vytváříme komunikační kampaně, jejichž cílem je přinášet lékařům, farmaceutům a sestrám nejnovější informace z oblasti medicíny.
Protože naši zákazníci sídlí z velké části v Praze, převážná část pracovních činností se odehrává také tam. Pracujeme v kancelářích na Vinohradech, kde je kompletní administrativní zázemí s možností profesionálně přivítat klienty. Nejraději ale jezdíme za klienty přímo k nim. Mimo to jezdíme na vybrané kongresy, kde se potkáváme se stávajícími zákazníky a navazujeme kontakty s novými.
V zádech máme podporu našich projektových manažerů, kteří všechny projekty realizují a vyhodnocují. A nejen to. Stejně tak máme interní redakci a vlastní IT development tým.
  
Hledáme někoho, kdo:
Nabízíme zázemí etablované firmy se 17 letou historií. Zajímavé finanční ohodnocení. 5 týdnů dovolené. Možnost pracovat na home office. Multisport kartu. Online poradnu s lékařem zdarma. Využití sdíleného služební auta pro pracovní cesty. Pitný režim na pracovišti. Mobilní telefon i k soukromým účelům.
 
Zaujal Vás tenhle stručný popis? Budeme rádi, když se ozvete

Kontaktní formulář