Weboví vývojáři a programátoři

Pro současné i nadcházející webové projekty stavíme nový vývojový tým a tak hledáme několik frontend a backend developerů. Jsme otevřeni různým úrovním dovedností a zkušeností, ale preferujeme alespoň nějakou profesní praxi ve webovém vývoji.

Naše projekty jsou v současnosti postaveny na standardní monolitní PHP struktuře. Chceme se posunout dál a jít cestou microservices, cloudu, API based aplikací, moderního frontendu. Máme nastaveny vývojové standardy, procesní flow a děláme code review, protože kód chceme mít kvalitní a přehledný.

U připravovaných projektů již takto aplikace navrhujeme a vyvíjíme, u stávajících projektů to bude znamenat jejich refactoring, případně nový vývoj.

Proto hledáme právě vás, webové developery, abyste nám s tímto procesem pomohli a abychom se od sebe vzájemně mohli učit a posouvat se. Chceme stavět self-managed tým, kde každý člen bude mít vliv na to, jak a v čem se bude vyvíjet, jak tým bude fungovat a kam bude směřovat.

Na čem budete pracovat?

Hledáme tedy developery se zkušenostmi s některými z následujících jazyků a/nebo technologií:

Neočekáváme že by backend vývojář pracoval na frontendu a naopak, ale ani se tomu nebráníme. Vítáme ale přehled a přesah a rádi dáme prostor v čemkoli co ovládáte a bude týmu dávat smysl.

Hledáme někoho, kdo:

K dispozici budete mít podporu certifikovaného Scrum Mastera, dostatek kávy i notebook. Ale aby práce nebyla jen o práci, budete mít možnost využití Multisportky, zahrát si s námi Poker nebo třeba deskovky, 5 týdnů dovolené, online poradnu s lékařem zdarma nebo účet na SkillShare a Seduo pro zdělávání.

Rádi se potkáváme v kancelářích kousek od I.P.Pavlova, ale pracujeme také z domova. Vše je jen na osobní domluvě.

Zaujal Vás tenhle stručný popis? Budeme rádi, když se ozvete.

Kontaktní formulář