Interaktivní vzdělávací kurz

Interaktivní vzdělávací kurz

Škola hrou

V každém z nás dřímá dítě, které si potřebuje hrát. A to bez ohledu na profesi, jakou vykonává. Na to jsme mysleli i při tvorbě e-learningového kurzu, který je určený lékařům s konkrétní specializací a jehož cílem bylo zvýšit povědomí o diagnostice konkrétního onemocnění. Abychom jej odlišili od jiných online kurzů, začlenili jsme do něj zábavné interaktivní prvky. Uživatelé tak mohli v jeho průběhu tipovat správné odpovědi na pokládané otázky, posouvat různými vizuálními prvky nebo hlasovat.

Interaktivita zvyšuje zapamatovatelnost 

Důvodů, proč jsme se rozhodli pro tento formát kurzu bylo hned několik:

Jak účastníci hodnotili náš kurz?

Skvělý a jedinečný kurz, ze kterého jsem byla nadšená. Interaktivní forma a časté opakování předešlých informací vede k snadnějšímu zapamatování a pomáhá k osvojení informací a větší využitelnosti v praxi.”
Velice přínosný a praktický kurz, měl by si prostudovat každý praktický lékař i neurolog.”
Moc hezky koncipovaný kurz, pěkné grafické provedení, přínosné pro klinickou praxi.”

Které z našich služeb jsme využili?

Funkční a účinné řešení najdeme pro 
každého. Dosáhněte svých cílů pomocí
našich služeb.
Kurzy

Kurzy

E-learning představuje moderní a široce dostupný způsob vzdělávání. Z vámi vybraných témat dokážeme sestavit nový kurz a zajistit mu akreditaci u odborných společností.
Více
Zpravodajství a mailing

Zpravodajství a mailing

Všechny publikované informace dokážeme zároveň doručit uživatelům rovnou do e-mailu prostřednictvím dobře zacílených e-zpravodajů.
Více

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.