Novinky

Astmanovinky

Astmanovinky

Mít zajímavý a aktuální zdroj z některé medicínské oblasti znamená také vytvářet pravidelné rešerše novinek z daného oboru. Připravujeme pro klienta nový balíček novinek z oblasti astmatu a CHOPN. Každý měsíc vybíráme 10 nejzajímavějších a nejaktuálnějších z oblasti klinických studií, výzkumu, nových technologií a kazuistik.

[...] Inhalační kortikosteroidy jsou klasickou a účinnou terapií astmatu, ale z metaanalýzy studií jejich užívání se ukázalo, že alespoň polovina pacientů s lehkým až středně těžkým astmatem může být kompenzována i bez jejich užívání. Problémem praxe ovšem je, jak takové pacienty rozpoznat a objektivně určit. [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více