Novinky

Bela pikola II

Bela pikola II

Připravili jsme kolekci fotografií mladé dámy. Klient, kterému jsme tuto kolekci nabídli, připravuje pro farmaceutickou společnost komplexní produktovou podporu pro nový preparát ze skupiny hormonálních kontraceptiv s významnými kosmetickými účinky.

Fotografie mladé ženy, typicky uživatelky HAK mezi 15 a 22 rokem, mají evokovat dojem přirozenosti, krásy a pocitu bezpečí. Model byl vybrán tak, aby typologicky odpovídal obdobnému německému projektu klienta.

Fotografování probíhalo v přirozeném přírodím prostředí, barvy a motiv růže byly vybrány záměrně, jsou vázány s produktem. Z celkem 150 fotografií bylo vybráno 49 reprezentujících fotek.

Celou kolekci si můžete prohlédnout v naší galerii.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více