Novinky

Bez alergie ...

Bez alergie ...

V České republice je přibližně 15 - 20 procent alergiků. To znamená, že téměř každý pátý z nás má nějakou formu alergie; alergickou rýmu, astma, atopický ekzém, kontaktní alergii, kopřivky. Na českém internetu dosud chybí ucelený a kompletní informační zdroj s touto problematikou. Ve spojení s námi produkovanou Pylovou službou vznikne v následujících týdnech.

Partnerem tohoto projektu bude stejně jako v případě PIS společnost Schering-Plough. Projekt bude zaměřený na laickou i odbornou veřejnost. Jeho základními kameny budou animace a videosekvence, poradna odborníka a PIS zpravodaj a ve spojení s mobilním operátorem i SMS služba.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více