Novinky

BilaSit.cz

BilaSit.cz

Slavnostně jsme spustili půl roku připravované stránky občanského sdružení Bílá síť, které jsme se rozhodli podpořit formou firemní filantropie v rámci jejich nové internetové prezentace. Domníváme se, že mezi medicínou a uměním je velice úzký vztah, nakonec je to "lege artis medicinae" (podle pravidel medicínského umění) věc známá již od dob Aristotela.

Bílá síť je otevřené společenství lidí, které se snaží potěšit dětskou duši, „pohoupat ji v síti.“ Název Bílá síť akcentuje vztahy souvislostí a „jemných nitek“ mezi lidmi. Posláním tohoto občanského sdružení je vzdělávat uměním a s umělci, zpřístupňovat a udržovat kulturní tradice a zvyky, vyvolat debatu o kulturních, sociálních a dnes již ekologických tématech s cílem zjistit, zda je možné na zemi žít jinak, vést k toleranci a souladu mezi různými kulturami, generacemi a sociálními skupinami a mimo jiné i vést k ochraně životního prostředí.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více