Novinky

Bohnické sexuologické dny

Bohnické sexuologické dny

Již téměř rok provozujeme internetovou prezentaci Sexuologické společnosti. Připravovali jsme on-line registraci na jednu z jejích akcí - Bohnické sexuologické dny. Díky tomu nám organizátor umožnil krátký vstup během čtvrtečního dopoledního programu.

Projekt prezentace sexuologů byl pilotním projektem realizace internetových stránek české odborné společnosti na bázi sponzoringu. Díky tomuto projektu jsme vytvořili i stránky dalším společnostem ČLS JEP. Proto jsme zvolili možnost nyní prezentovat právě sexuologům i další pilotní projekt individuálních internetových prezentací jednotlivců a jejich ordinací - Ordinace Plus.

www.sexuologickaspolecnost.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více