Novinky

Budoucnost mají polyvakcíny

Budoucnost mají polyvakcíny

Vývoj nových vakcín je nyní spíše než na nové látky zaměřen na jejich kombinaci. Přidá-li výrobce jednoduchou aplikaci, má v ruce trumfy marketingového nástroje. Na základě objednávky klienta měla vzniknou primárně věcná, stručná a motivující informace, která se dalším textem v nižších úrovních internetových stránek dopodrobna rozvíjí.


[...] Jedna dávka vakcíny (0,5 ml) obsahuje tyto účinné látky:

DTPa složka: Diphteriae anatoxinum min. 30 m.j, Tetani anatoxinum min. 40 m.j., Pertussis anatoxinum 25 µg, Pertussis haemaglutininum filamentosum 25 µg, Pertussis membranae externae proteinum 8 µg.

Hib složka: Polyribosylribitoli phosphas H. influuenzae B cum anatoxino tetanico 10 µg. Vakcína obsahuje difterický toxoid, tetanický toxoid a tři purifikované pertusové antigeny: pertusový toxoid (PT), filamentový hemaglutinin (FHA), protein zevní membrány 69 kD (pertaktin). Všechny složky jsou adsorbované na hydroxid hlinitý. Dále obsahuje purifikovaný polyribosylribitol- fosfátový kapsulární polysacharid (PRP) Haemophilus influenzae typu b (Hib), kovalentně vázaný s tetanickým toxoidem [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více