Novinky

Chřipka.cz

Chřipka.cz

Spustili jsme nový projekt Chřipka.cz. Jeho smyslem je informovat laickou i odbornou veřejnost o problematice "běžné" chřipky a zejména možnostech její léčby. Přestože se jedná o poměrně banální onemocnění, jeho ekonomické dopady jsou překvapující. Proto by si nejenom jednotlivci ale také zaměstnavetelé měli uvědomit, jak výrazná může být finanční úspora v případě, že budeme brát chřipku konečně vážně.

Pro mnoho lidí je chřipka totéž co nachlazení nebo angína. Je to obecně rozšířený omyl. Proto čtenář na stránkách najde jednoduchý sebediagnostický nástroj, může si prohlédnout interaktivní flash o tom, jak se chřipka vlastně šíří, anebo se podělit s ostatními o své zkušenosti a dát vznik jedinečné statistice přímo na těchto stránkách.

Chřipka.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více