Novinky

Co ženy zajímá?

Co ženy zajímá?

Otázka, kterou si již léta pokládají výrobci všeho možného. Naštěstí, my se tímto zabývat nemusíme. Náš úkol by předem definovaný. V kostce uvést vše, co je náplní typicky ženského lékařského oboru - gynekologie. Projdete-li pár diskusí na internetu, které jsou cílené spíše pro dámy, jako lékař zjistíte, kolik vyslovených a nezodpovězených otázek se ve vzduchu tetelí. Kolik procent asi odpoví gynekolog při jedné "session"?

Tentokrát se nejednalo o podporu konkrétního produktu nebo úsilí o změnu chování či nějaký jiný marketingový cíl. Šlo čistě o podporu obsahu portálu zajímavým a žádaným obsahem. Třináct dílů mělo ženám přiblížit nejčastější gynekologické obtíže a zdůraznit žádanou prevenci.

[...]Nádor je slovo, které u většiny lidí budí strach. Ne vždy je však nutná obava. Většina útvarů je nezhoubných a v současnosti díky včasnému záchytu zhoubných nádorů je dobrá prognóza i u těchto nálezů. Dostatečná péče o sebe samu je však nejúčinnější prevencí časného záchytu nádorového onemocnění.[...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více