Novinky

CZADE.cz

CZADE.cz

Spustili jsme novou prezentaci České akademie dentální estetiky, nově založené lékařské společnosti v řadách stomatologů. Členové akademie o sobě píší: Hlavním důvodem pro založení České akademie dentální estetiky je prosazování a podněcování ke zvyšování kvality klinické práce v zubním lékařství. ČADE bude vyhledávání zdrojů, organizování přednášek a kurzů. Vše pro za účelem dosažení maximální kvality klinických výsledků. MeDitorial jim k tomu připravila kvalitní publikační médium.

ČADE.cz
Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více