Novinky

Design ordinací

Design ordinací

Dokončili jsme první fázi vývoje individuálních prezentací jednotlivých lékařů a jejich zařízení. Dokončili jsme design. Naším záměrem není poskytovat zdarma naprosto identický redakční systém s jednotným vzhledem, ale sofistikovanou a hlavně personalizovanou a reprezentativní internetovou prezentaci.

Vycházíme z představy, že každý pacient velmi pozitivně vnímá vizuální informaci o tom, kdo a kde jej bude léčit. Samozřejmým obsahovým doplňkem pak je základní informace o tom, jaké služby lékař může poskytnout. Konečně možnost úvodní sebediagnostiky může definitivně rozhodnout o tom, že si pacient na internetu vybere právě Vás.

Abychom však nezůstali pouze u této základní služby lékařům, hodláme individuální prezentace dále rozvíjet. Ve spolupráci s Dr. Trojanem se nabízí například vývoj objednávacího systému, který by dokonale propojil všechny technické, mobilní i statické platformy (mobilní telefon, iPod, počítač, internet) v jedinou multifunkční a hlavně vysoce pohodlnou možnost, jak si kdekoliv na světě řídit svoji ordinaci.

Ordinace Plus


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více