Novinky

E-detailing

E-detailing

Patří do velké skupiny nástrojů e-learningu. Má již několikaletou tradici v Americe a západní Evropě, nyní se postupně stává zajímavým i pro firmy Evropy střední a východní postupně s tím, jak se rozvíjí internetová komunita a stále sofistikovanější marketingové strategie.

E-detailing je novým typem elektronického nástroje pro individuální komunikaci, například mezi lékařem a farmaceutickou firmou. Jeho předností je především snížení nákladů, časová přizpůsobivost a motivační efekt. Pro lékaře je přínosem možnost sdělovanou skutečnost prostudovat do podrobností, e-detailing je velmi vhodný pro prezentaci odborných dat multimediální formou. Pro reprezentanta je pak zase jakýmsi konceptem a guideline, o čem s lékařem při návštěvě hovořit.

Chcete vědět více o tomto nástroji? Nahrajem Vám e-detailing.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více