Novinky

E-detailing Žilní onemocnění

E-detailing Žilní onemocnění

Dokončili jsme pro našeho dlouhodobého klienta souhrn faktů pro přípravu seriálu tří e-detailingů s tématikou žilních onemocnění v terapii Glyvenolem. Každý s dílů jednouduchou formou preztentuje podstatná fakta tématických okruhů - žilní insuficience, tromboflebitida a hemoroidy.

E-detailing je stále zajímavější formou komunikace odborných informací směrem k lékařům. Splňuje všechny parametry multimediality, je zajímavý, interaktivně prezentuje klíčová data a umožňuje lékaři opakované návraty k podstatným informacím. Pokud je dobře zasazen do lokálních podmínek (například emoční ladění, humor, ohled na věk či pohlaví cílové skupiny, apod.), je efektivita tohoto nástroje vysoká.

ZilniOnemocneni.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více