Novinky

Ekonomika a zdravotnictví

Ekonomika a zdravotnictví

To je oč tu běží! Nemá smysl popisovat, jak vypadá české zdravotnictví. Politika a socialistické vize zdravotnictví nejsou předmětem našeho zájmu. Spojení trhu a zdravotnictví však zajímá našeho klienta. Připravili jsme podklady pro jeho odborné fórum na jmenované téma.


Byla podepsána reforma amerického programu zdravotního pojištění seniorů (MEDICARE)
9. prosince minulého roku podepsal americký prezident George W. Bush dlouho očekávaný zákon reformující podobu programu zdravotního pojištění amerických seniorů, Medicare. Reforma přináší změny u předepisovaných léčiv, tvorbu úsporných zdravotních účtů pro jednotlivce a finanční krytí běžných a preventivních lékařských vyšetření. „Jste svědky největšího pokroku v pokrytí zdravotní péče pro americké seniory od dob založení Medicare,“ tvrdí Bush. „Medicína se mění stále, Medicare až dnes.“ Dodává.[...]

Spotřebitelé podpořili reimport léčiv
Se zvyšující se cenou předepisovaných léčiv zvažují američtí spotřebitelé reimport levnějších léků. Zatímco Kongres dosud váhá nad tím, zda by američané měli mít možnost nákupu léků z ciziny, většina spotřebitelů říká ano [...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více