Novinky

Endokrinní Systém

Endokrinní Systém

Připravujeme českou podobu Pfizer Endocrine Care, která celosvětově sdružuje přípravky této společnosti pro oblast endokrinologie. Mezi hlavní zájmy společnost patří poruchy produkce hormonů hypofýzi - růstový deficit, akromegálie, hyperprolaktinémie a další. Obsahem projektu bude tuto oblast představit laické veřejnosti a pacientům, odborníkům připravit proces dalšího možného vzdělávání v rámci CME.

Endokrinní systém bude sdružovat informace ze souvisejících a rovněž nových projektů Akromegalie, Prolaktin, Ženská neplodnost a Prader-Willy syndrom. Do skupiny zařadíme již odstartovaný RůstovýHormon.cz.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více