Novinky

EXPY.cz

EXPY.cz

Dokončili jsme nové internetové stránky Extrapyramidové sekce Neurologické společnosti. Dosud jsme hostovali jejich stávající a nyní provizorní prezentaci, kterou přestal předchozí provozovatel podporovat. Nyní se EXPY pyšní profesionální prezentací, jejíž úlohou není jen komunikace informací k členské základně, ale také edukační funkce pro pacienty s extrapyramidovými onemocněními.

Ve spolupráci s partnery je naplánováno spuštění malé redakce, která by měla za úkol monitorovat světový odborný tisk, připravovat jakýsi readers digest pro neurology s EXPY specializací a také výběr novinek právě pro laickou veřejnost.

Extrapyramidové sekce


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více