Novinky

Farmakoterapie.cz

Farmakoterapie.cz

Farmakoterapie je nový medicínský časopis s velmi zajímavým obsahem a záměrem. MeDitorial se stal realizátorem internetové prezentace časopisu. Opět jsme použili námi vyvinutý a osvědčený model redakčního systému MeDitor, který umožňuje snadnou administraci každému průměrnému uživateli. Důkazem toho je i zpracování bohatých textů časopisu.

Vydavatel píše: "Hodláme sledovat cestu léku nebo lékové skupiny od fáze vývoje, přes příchod na trh, až po upevnění pozice v rámci palety léčiv. Chceme poskytovat objektivní informace také o nežádoucích účincích a lékových interakcích, a těmto otázkám věnujeme samostatné rubriky. V každém čísle najdete rovněž řadu krátkých příspěvků o nedávno publikovaných klinických studiích a metaanalýzách."

Naším cílem je tento časopis maximálně podpořit kvalitním zpracování informací publikovaných internetem. Podívejte se sami, Farmakoterapie.cz.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více