Novinky

Fórum dárců

Fórum dárců

Fórum dárců je občanské sdružení, zastřešující dárce v České republice. V klubu Donator mezi ně patří například Česká spořitelna, Eurotel, Johnson & Johnson, Pfizer či skupina PPF. Je to také organizace usilující o celkovou podporu filantropie v České republice. Jednáme o uzavření smlouvy na náš redakční systém MeDitor, který by programově zastřešil nový design stránek FD.

Fórum dárců hodlá změnit vzhled a funkcionality svých stránek. V rámci sdružení se vyprofilovaly Asociace nadací Fóra dárců, Asociace nadačních fondů Fóra dárců a Klub firemních dárců Donator. Není náhodou, že náš redakční systém může v budoucnu ovládat několik na sebe vázaných prezentací a souvislostí. Jeho maximálně flexibilita a další výhody jako kvalitní hosting jsou důvodem, proč si nás Fórum dárců vybralo.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více