Novinky

Fórum dárců

Fórum dárců

Dokončili jsme poslední fázi napojení CMS Meditor 2 na redesignované Fórum Dárců. Fórum dárců je občanské sdružení, zastřešující dárce v České republice (nadace, nadační fondy, firemní dárce). Je to také organizace usilující o celkovou podporu filantropie v České republice. K těmto cílům patří vkusná sebereprezentace.

Dárcovství považuje za významný projev dobročinnosti, která se v společnosti objevuje od počátku dějin. Fórum dárců si myslí, že promyšlené a transparentní dárcovství vytváří kulturu filantropie.

Fóra Dárců

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více