Novinky

Grantové stránky

Grantové stránky

Centrum praktického vzdělání ve zdravotně sociálních službách. To je grantový projekt Gerontocentra Prahy 8, pro který nyní dokončujeme nový web. Cílem projektu je příprava kvalitní a profesionální prezentace pro lékaře-geriatry, ostatní odbornou veřejnost, zdravotníky i nezdravotníky, ošetřovatele, pečující a širokou laickou veřejnost.

Na nově vytvořených stránkách grantu JPD3 budou publikovány všechny praktické výstupy, moduly a dokumenty. Zároveň budou obsahovat pilotní projekt určený k aktivizaci seniorů s mottem „senioři seniorům“.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více