Novinky

kardio-motol.cz

kardio-motol.cz

Byl odsouhlasen design nových stránek pro kardiochirurgy a cévní chirurgy FN Motol. Koncepce má 3 základní barvy - žlutou a červenou jako výrazné a typicky chirurgické barvy, modrá pak doplňuje celé vzhled a evokuje barevnost samotné budovy motola. Nejvýraznějším prvkem na hlavní stránce je program KARDIO - NONSTOP, který bude umožňovat telefonickou konzultaci 24 hodin denně.

Stránky jsou nyní rozpracované a plní se obsahem a bohatou fotodatabází. Jejich spuštění je plánováno na druhou polovinu léta, aby od září 100% plnily svoji funkci.

Kardio-Motol.cz.cz


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více