Novinky

Kardiochirurgie Motol

Kardiochirurgie Motol

Cílem projektu je vytvořit technicky i esteticky vysoce profesionální internetovou prezentaci Kardiochirurgického oddělení Kardiovaskulárního centra pro dospělé pacienty FN Motol. Internetová prezentace by měla být jedním z pilířů PR kampaně, na jejímž konci bude především zvýšení počtu pacientů příchozích na Kardiochirurgii a medializace celého projektu vzniku a reformy Kardiochirurgie. Kvalitní internetová prezentace podtrhne image špičkového klinického pracoviště v ČR i ve srovnání konkurenčního prostředí.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více