Novinky

Kvalitní a centralizovaná léčba RA

Kvalitní a centralizovaná léčba RA

Vytvořili jsme obsah do dalšího z kvalitních edukativních portálů specificky zaměřených na určitou nemoc. Tentokrát se jedná o Revmatoidní artritidu a (RA) a Bechtěrevovu nemoc. Dostatečně výmluvné jsou řádky, které formou gateway portál uvádí:


Vážení čtenáři,
chtěl bych Vám sdělit, že vědecký pokrok nám přinesl nové léky. S větší účinností a bezpečností můžeme potlačit aktivitu Vašeho kloubního onemocnění, zpomalit průběh této nemoci a celkově tak zlepšit kvalitu Vašeho života. Potřebujeme však Vaši dlouhodobou spolupráci. Nejlepší výsledky v léčbě dosahuje tým složený z revmatologa, ortopeda, rehabilitačního lékaře, fyzioterapeuta i dalších specialistů. Důležitou součástí tohoto týmu musí být informovaný pacient. Nechť tento portál slouží k Vaší lepší informovanosti!

prof. MUDr. Karel Pavelka, DrSc.
ředitel Revmatologického ústavu"

Mám Bechtěrevovu nemoc bezmála 40 let. Řeknete si 40 let trápení. Já však tvrdím, že to není pravda. Nemoc mne naučila jinak žít, pravidelně cvičit, plavat a jezdit do lázní. Skvěle se bavím s lidmi se stejnou chorobou. Když Vám lékař řekne Máte bechtěreva, nedejte na první dojem a zbrklou úvahu. Žijte naplno. Bechtěrevova choroba to nemá ráda a Vám bude dobře. A to Vám přeji co nejupřímněji. (Karel Vedral, 61 let)

Od 8 let mám revmatické onemocnění. Lékaři mě doslova postavili na nohy. Mnoho věcí bylo pro mě složitějších než pro zdravé lidi. Vím určitě, že mě má choroba v něčem posílila. Jsem dnes schopná zvládnout obtížné životní situace možná lépe, než kdybych byla zdravá. Když je mi hrozně zle, tak si zabrečím, zanadávám. Pak mám ale zase radost z toho, že tady jsem. Tuším totiž, že mě tu čeká ještě hodně hezkého. (Jarka Zástěrová, 30 let)

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více