Novinky

mediBLOG.cz

mediBLOG.cz

Projekt mediBLOG.cz by měl být novým prostorem pro diskuzi mezi zdravotníky. Každý se může stát novinářem, protože existuje oblast, ve které je sám odborníkem. Chceme lékařům nabídnout protor, aby mohli svým čtenářům a kolegům nabídnout texty o všem, co je baví, zajímá, v čem se vyznají, co potřebují komentovat, co je štve.

Vážení přátelé, lékaři a zdravotníci.
Chceme vám nabídnout technicky zdatný prostor pro vyjádření vašich názorů na medicínu a odborná témata, zdravotnictví a jeho politiku, management a financování, medicínské zpravodajství, rady a zkušenosti, "emoce", risus medicinalis a další témata spjatá s medicínou obecně. Blogy na mediBLOGu jsou otevřené především veřejným názorům a odborným informacím.

mediBLOG.cz

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více