Novinky

Medikus.cz

Medikus.cz

Dokončujeme poslední fázi prezentace soukromých praxí lékařů. Zvolili jsme doménu Medikus.cz a spuštění pilotního projektu odtikávají poslední minuty. V rámci prezentace bude mít každý lékař přístup k sofistikované administraci, která bude však jednoduše ovladatelná a každému umožní představit svoji ordinaci na velmi profesionální úrovni.

Již v prvním roce očekáváme velký zájem lékařů o tento model internetové stránky jejich vlastních praxí. Celý produkt bude finančně velmi dostupný, jeho cena se bude pohybovat od 4 do 5 tisíc korun za rok. Naopak služby budou plně garantované tak, aby se lékař nemusel o nic v souvislosti s prezentací starat. Také plánujeme postupný vývoj celého administračního rozhraní, například i proto, že bychom lékařům rádi nabídli plně mobilní management jejich pacientů, který by spojil všechny dostupné a masově rozšířené komunikační technologie.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více