Novinky

Občasná zpestření

Občasná zpestření

Někdy je dobré pro zpestření a lepší kontakt s realitou připravit i prezentace, které s medicínou nesouvisí. Tuto službu poskytujeme dlouhodobým partnerům, například pro Kentoya jsme připravili nabídku ubytovacích služeb v jejich penzionu.

Nakonec i Kentoya je sama příkladem toho, že výrobce motorek může pro větší pohodlí svých zákazníků provozovat i další služby, mimo jiné tedy Nabízím levné krátkodobé a dlouhodobé ubytování hotelového i hostelového typu v příjemné a zelené části Prahy 10 včetně fitness centra přímo v objektu.

Další mimooborová (traktorová) realizace: HZT, Chiquita.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více