Novinky

Pacientský program o leukemii

Pacientský program o leukemii

Připravujeme pro společnost Farmakon Press redakční systém a design projektu pro pacienty s CML leukemií. Cílem programu je zejména informační podpora pacientů s tímto onemocněním. Stránka má být koncipována pozitivně, v barvách, obsah bude jednoduchý, strukturovaný a zejména pro uživatele praktický.

Při realizaci jsme využili modulární redakční systém MeDitor. Vizuál hlavní stránky je koncipován do 3 hlavních bodů celého projektu - informace o leukemii, podpůrný program a informační zpravodaj. Vizuál doplňují 3 interaktivní prvky. Celý vzhled budí přehledný a seriózní dojem. Nově jsme naprogramovali moduly RS pro on-line poradnu a triviální diskuzní fórum.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více