Novinky

Prostata zase jinak

Prostata zase jinak

A je to tu zase. Téma "prostata" je věčné. Jiný klient, jiný rok, jiné prostředí, jiné prostředky a jiný cíl. Prostata zůstává. Aktuální klient ale zatím nežádá marketingový útok. Respektujeme to. Informace, edukace, poloha giganta, který má rád své pacienty a o všechny se chce starat. Možná trochu hry pro lepší sběr dat, které lze v budoucnu zhodnotit.

Ne každou potíž při močení můžeme svádět na prostatu. Ne každá skutečně zvětšená prostata se projeví potížemi při močení. Jestliže ale nějaké obtíže máte, měli byste být schopni rozlišit, kdy se jedná o potíže způsobené zvětšenou prostatou. Mezi první příznaky patří potřeba častého močení, která s věkem stoupá a začne být postupně velmi naléhavá. Může natolik ovlivnit Vaše běžné aktivity, že se budete soustředit především na vyhledávání toalet.[...]

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více