Novinky

Růst dítěte

Růst dítěte

Dnes už je možné ovlivnit, zda Vaše dítě vyroste do normální výšky i v případě, že má nedostatek růstového hormonu. Rodiče k tomu mají jednoduché nástroje - metr a percentilové grafy. Úkolem MeDitorial bylo napsat obsah webu, motivovat rodiče k měření svých potomků a převést papírové grafy do interaktivní on-line podoby.

Klient připravuje další z řady marketingově úspěšných projektů - edukačních webů pro laickou veřejnost s marketingovým zacílením na preparát s růstovým hormonem. Zpracovali jsme definici webu, náměty pro grafické řešení, kompletní obsah včetně fotografií a nově i jazykovou korekturu.

Hodnoty tělesné výšky jsou v populaci rovnoměrně rozloženy kolem průměrné výšky s tím, že nejvíce lidí je podobně vysokých jako průměrná hodnota a směrem k extrémním hodnotám počet jedinců ubývá. Průměrná hodnota představuje 50. percentil. To znamená, že 50 % lidí má výšku stejnou nebo nižší. Devadesátý percentil analogicky představuje hranici, kde 90 % lidí má menší výšku. Výšku na 90. percentilu tedy nemá 90 % populace.

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více