Novinky

To je MeDitorial

To je MeDitorial

Společnost tvoří vyvážený tým lékařů úzce propojený s kreativními designéry a zkušenými programátory. MeDitorial je společnost se zázemím vydavatelství, mediální a PR agentury a informačních technologií. Tento celý potenciál intenzivně koncentrujeme pouze do jedné úzce specializované oblasti - edukační projekty z oblasti medicíny a zdravotnictví.

Otevíráme lékařům, pacientům i ostatním zainteresovaným subjektům cestu efektivních komunikačních řešení a prostor pro výměnu stále rostoucího objemu medicínských informací. V našem pojetí dostane každý přesně tu informaci, kterou v daný okamžik skutečně potřebuje.

Každé téma zpracováváme vysoce profesionálně a v jedinečném týmu konzultantů, autorů, kreativců a marketérů. Každý v týmu má navíc vlastní klinické zázemí. Odborný potenciál úročíme v duchu "lékaři lékařům, pacientům a společně pro klienty".

MeDitorial nabízí ideální kombinaci precizního technického řešení a znalost zdravotnického prostředí. Během dlouhodobé spolupráce členů týmu jsme se dobře etablovali mezi odbornou i laickou veřejností, v médiích od internetových přes oborová i obecná tištěná periodika až po rozhlas a televizi. MeDitorial dosud realizoval přes 30 větších komplexních projektů, kolem 60 menších souhrnných obsahů a více jak 2500 jednotlivých textů a článků. Při vysokých standardech, know-how a velké flexibilitě zachováváme optimální poměr mezi kvalitou a cenou našich služeb.

Rádi Vám nabídneme naše zkušenosti.


Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více