Novinky

Virtuální nemocnice

Virtuální nemocnice

"Je dobré si rozmyslet, koho chcete nejvíce oslovit, a stanovit si jasné cíle webové prezentace. Při její tvorbě je důležité umět se vyvarovat informačního balastu a postupovat strukturovaně. Cílovou skupinu vybírejte s ohledem na ty služby nemocnice, které považujete za nejkvalitnější." To jsme napsali pro Zdravotnické noviny, článek byl určen managementu nemocnic.

Bude-li mít nemocnice moderní porodní sály, oslovte zejména rodičky. Chcete-li zvýšit příliv dětských pacientů, věnujte podstatnou část prezentaci služeb pro děti a obracejte se přitom na jejich rodiče, zejména matky. Pokud budete mít oddělení se specializovanou ortopedickou péčí, zkuste se nabídnout třeba sportující části naší populace.

Každého jistě zajímá fakt, jaký má nemocnice vyšetřovací arzenál. Máte CT nebo snad NMR? A vědí vaši pacienti, co to je a že tyto přístroje vlastní právě vaše nemocnice? Neměli byste zapomínat ani na příbuzné pacientů. I oni mohou být jednou vašimi pacienty.

Pokračování zde nebo na ZDN 28/2005

Archiv starších novinek

uLékaře.cz

Největší a nejrychleji rostoucí portál o zdraví v ČR. Umožňuje efektivní zásah cílové skupiny lidí hledající informace o zdraví. Přes 335.000 unikátních návštěvníků a více jak 2.360.000 zhlédnutých stránek za měsíc.
čti více

 
proLékaře.cz

Největší informační zdroj pro lékaře na českém a slovenském internetu. Digitalizovaný obsah archívu časopisů ČLS JEP, MF, Ambit, GEUM aj. Celoživotní vzdělávání lékařů, on-line kongresy, diskuze, katalog kongresů, aj.
čti více

 
ClipNote - prodejní nástroj

ClipNote je dokonalé iPad řešení pro komunikaci s lékaři. Je to prodejní nástroj, který pomáhá edukovat lékaře a vytváří obousměrnou komunikaci s Vašimi klienty.
čti více